Centrum výtvarné fotografie
České Budějovice

Drobečková navigace

Domů > O nás

Fotoateliér GAVEX

Nabízíme pronájem fotoateliéru, zařízeného a vybaveného nejen pro potřeby amatérských či profesionálních fotografů, ale pro každého, kdo má o pořízení pěkných fotografií zájem a nedisponuje při tom ani nezbytnou digitální zrcadlovkou, ani potřebnými znalostmi.

Možnosti fotoateliéru

Studiová technika umožní i úplným začátečníkům pořídit si po krátkém úvodním zaškolení zcela samostatně a v naprostém soukromí kvalitní ateliérové fotografie svých blízkých, rodinných příslušníků, partnerů či přátel podle vlastního vkusu a ve vlastní režii.
Veškeré vybavení včetně přednastaveného digitálního fotoaparátu je v ateliéru k dispozici. Z fotoateliéru si kromě nevšedního zážitku odnesete originální fotografie, ke kterým se budete ve vzpomínkách rádi vracet.

Kromě pronájmu fotoateliéru nabízíme všem zájemcům se zálibou ve fotografování účast na pestrém programu projektu GAVEX. Veřejné prezentace vašich fotografií, tematická setkání, fotografické soutěže, diskuze na Facebooku a další aktivity.

Prostory fotoateliéru je možné si pronajmout rovněž pro společenské akce typu workshopů, konferencí, přednášek a výstav.

Veškeré informace a podrobnosti o fotoateliéru a provozním zázemí najdete v příslušných kapitolách našich webových stránek, nebo na Facebooku.

Těšíme se na vaší návštěvu. Přijďte si s námi zafotit.

 

                                                                                                                  Ing. Zdeněk Linhart