Centrum výtvarné fotografie
České Budějovice

Pronájem fotoateliéru

Prvořadým záměrem projektu GAVEX je možnost pronájmu zařízeného fotoateliéru včetně kvalitního studiového vybavení všem fotografům pro potřeby jejich komerční či zájmové fotografické tvorby.

  • Patříte mezi profesionální fotografy univerzálního zaměření a nevyplatí se vám pro omezený rozsah studiové činnosti investovat rozsáhlé prostředky do pořízení, provozu, údržby a dalších nákladů spojených s           využitím vlastního fotoateliéru?
  • Fotíte amatérsky a toužíte rozšířit svoje dovednosti o ateliérovou tvorbu?
  • Fotíte pouze příležitostně rodinu, přátele, kamarády a máte chuť překvapit své známé neobvyklými záběry na diametrálně jiné technické úrovni než jsou „selfíčka“ z mobilních telefonů a kompaktních fotoaparátů?
  • Pak právě pro vás všechny je určena nabídla služeb našeho fotoateliéru.

 

Ateliér poskytuje naprosté soukromí. Po krátkém zaškolení můžete fotit buď zcela sami, nebo za asistence zkušeného fotografa, který vám zejména v začátcích poradí s programovým nastavením vašeho fotoaparátu, obsluhou ateliérových osvětlovacích a doplňkových zařízení a základními principy ateliérového svícení tak, abyste při příští návštěvě byli schopni fotografovat zcela samostatně. Budete velmi překvapeni, jak s minimálními znalostmi a jednoduchým ovládáním všech zařízení dosáhnete neuvěřitelného posunu v kvalitě vašich fotografií.

Brzy zjistíte, že ateliérové focení je neobvyklé dobrodružství, kterého se nikdy nenabažíte, protože skýtá neomezené možností, variant a kombinací a motivuje tak přirozenou snahu o neustálé zlepšování a zdokonalování vašeho fotografického umu.

Fotoateliér projektu GAVEX nabízí dispozičně uzavřený, diskrétně zatemněný, multifunkční prostor sestávající z hlavní ateliérové haly o půdorysných rozměrech 13,6 x 6,6 m (90 m2) a světlé výšce stropu 2,7 m. Zázemí fotografického studia je doplněno odděleným pánským a dámským sociálním zařízením a servisní místností (24 m2) zařízenou pro potřeby šatny, maskérny a prostoru pro vizážistu a rovněž pro přípravu jednoduchého občerstvení.

Fotoateliér je bohatě vybaven špičkovou studiovou technikou pro pořízení kvalitních interiérových fotografií všeho druhu: vícebarevným pozadím, zábleskovou a stálou osvětlovací technikou FOMEI na posuvných stativech, množstvím doplňkových nástavců (softboxy, stripboxy, beauty dish, reflektory, klapky, voštiny, atd.) a pestrým výběrem rekvizit včetně hraček pro děti. Do budoucna počítáme s postupným doplňováním a rozšiřováním vybavení studia, které vyplyne z provozu a podnětů fotografů, k plné spokojenosti zákazníků fotoateliéru.

Součástí studia jsou dvě stálé budoárové scény. Celé studio je samozřejmě vybaveno jak pevnými datovými zásuvkami, tak WI-FI signálem pro bezdrátové připojení k internetu.

Užitné prostory fotoateliéru a provozního zázemí, včetně veškerého studiového vybavení a mobiliáře jsou zcela nové, čisté a udržované tak, aby se všichni klienti, hosté, fotografové i jejich zákazníci cítili příjemně a v naprosté pohodě se mohli bez každodenního stresu a zbytečného rozptylování věnovat vlastní ateliérové tvorbě.

 

Fotografické studio  

IMG_9199 – kopie.JPG

 

Boudoir s krbem

Boudoir s krbem

Boudoir s lůžkem

IMG_8169 – kopie – kopie – kopie.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technické vybavení studia

IMG_7930.JPG

Servisní zázemí ateliéru 

IMG_7916.JPG

Koutek pro vizážistku

IMG_7800.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sociální zázemí 

DSC_7083-HDR.jpg

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů